O mnie

Witam Państwa na mojej stronie internetowej. Nazywam się Beata Ziemianek i wykonuję zawód radcy prawnego w ramach Kancelarii Radcy Prawnego. Siedziba Kancelarii znajduje się w Murzasichlu przy ul. Sądelskiej  23B, ale obszar działania Kancelarii obejmuje cały kraj, w szczególności powiat tatrzański i nowotarski.

Posiadam doświadczenie w zakresie administracji publicznej, w szczególności prawa geodezyjnego i kartograficznego. Byłam zatrudniona w Starostwie Powiatowym w Zakopanem w Wydziale Geodezji, Kartografii i Katastru Nieruchomości, gdzie zajmowałam się m.in. prowadzeniem postępowań administracyjnych w zakresie aktualizacji przebiegu granic nieruchomości i modernizacji prowadzonej przez Starostę Ewidencji Gruntów i Budynków oraz w zakresie szeroko rozumianego prawa karnego. Pracowałam również na stanowisku asystenta sędziego w Sądzie Rejonowym w Nowym Targu Wydziale II Karnym. Moje doświadczenie zawodowe obejmuje również pracę w Kancelarii Adwokackiej, gdzie zdobyłam praktyczną wiedzę w zakresie pozostałych dziedzin prawa, w szczególności spraw o nabycie prawa własności w drodze zasiedzenia, o ustanowienie służebności drogi koniecznej, stwierdzenia nabycia spadku i podział majątku, jak również postępowań rozwodowych, alimentacyjnych, o pozwolenie na budowę itp.

W swojej pracy kieruję się zasadami etyki zawodowej, dbając o zachowanie wysokich standardów w każdym aspekcie wykonywanego przeze mnie zawodu. Zapewniam najwyższy poziom świadczonych usług, przejrzystość co do zasad współpracy oraz rzetelność i terminowość w realizowaniu zleceń. Duży nacisk kładę również na kwestie związane z tajemnicą zawodową, zapewniając pełną poufność przekazywanych przez Klientów informacji. Co ważne, moja Kancelaria Radcowska nie ma sztywnych godzin pracy, więc mogą być Państwo pewni, że zawsze będę do Waszej dyspozycji. W ramach wykonywanej przeze mnie praktyki istnieje również możliwość elastycznego dostosowania miejsca spotkania, w tym dojazdu do miejsca zamieszkania Klienta. Zapraszam do zapoznania się z informacją o Kancelarii i do skorzystania z moich usług.

Call Now Button